Ana Sayfa Siyaset Vekil Açanal, Canpolat ile destek arayışında

Vekil Açanal, Canpolat ile destek arayışında

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Zemzem Gülender Açanal, Haliliye Belediye Başkan Adayı Mehmet Canpolat ile birlikte 31 Mart seçimleri için destek arayışlarını sürdürüyor.

Giriş Tarihi: 5 Mart 2019 Salı 11:13
Vekil Açanal, Canpolat ile destek arayışında

İl genelinde seçim çalışmalarını devam ettirdiklerini belirten AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Zemzem Gülender Açanal, “Şanlıurfa’mızın ilçelerinde de seçim çalışmalarımızı devam ettireceğiz. Şimdi de Derinkuyu (Zince) kırsal mahallemizi ziyaret ettik.Muhtarımız Mehmet Dağ kardeşimden tam destek sözü aldık.Uluhan kırsal mahallemize geçerek, 31 Mart için destek istedik. Haliliye Kırsal mahallelerimizden Kargalı'yı da ziyaret edip, yerel seçimler için desteklerini istedik. Kargalı da kararını vermiş Ak Parti diyor. Görüyoruz ki, Haliliye gümbür gümbür geliyor, Şanlıurfa gümbür gümbür geliyor. Belediye Başkan adayımız Mehmet Canpolat, ilçe Başkanımız Süleyman Aksu ve teşkilatımızla birlikte Parmakkapı kırsal mahallemizi ziyaret ettik. Muhtarımız ve mahallelimize ilgilerinden, alakalarından dolayı teşekkür ederiz. Halime kırsal mahallemizi de ziyaret ederek destek ve dua istedik. Ballıca kırsal mahallemizde demahalle sakinlerimizle hasbihal ettik.Haliliye Kırsal mahallelerimizden İkiağız'ı da ziyaret edip desteklerini istedik. İkiağız AK Parti diyor, İkiağız Canpolat diyor.Haliliye’mizin bizlere olan güvenini Allah’ın izniyle boşa çıkarmayacağız” dedi.

‘TEVAZU, SAMİMİYET VE GAYRETLE YOLA DEVAM’

Haliliye Belediye Başkan adayı Mehmet Canpolat, İlçe Başkanı Süleyman Aksu ve Belediye Meclis Üyesi adaylarıyla birlikte kırsalda çalışmalarına devam ettiklerini belirten Açanal, “Bağlar kırsal mahallemizi ziyaret edip 31 Mart seçiminin önemini anlattık. Sağolsunlar mahallelimiz desteklerini ve dualarını esirgemediler. Yine Haliliye kırsal mahallelerimizden Tepedibi'ni (Boz) ziyaret edip desteklerini istedik. Maşallah Haliliye kararını vermiş. Tevazu, samimiyet ve gayretle yola devam ediyoruz” ifadelerine yer verdi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık