Ana Sayfa Gündem Kuş’tan Pazar esnafına ziyaret

Kuş’tan Pazar esnafına ziyaret

Eyyübiye AK Parti Belediye Başkan adayı Mehmet Kuş, Yakubiye Mahallesinde Pazar esnafını ziyaret ederek, 31 Mart seçimlerinde dua ve destek istedi.

Giriş Tarihi: 27 Şubat 2019 Çarşamba 12:01
Kuş’tan Pazar esnafına ziyaret

Seçim çalışmaları sırasında gösterilen ilginin kendilerini çok daha fazla çalışmaya teşvik ettiğini belirten AK Parti Eyyübiye Belediye Başkan adayı Mehmet Kuş, “El ele, gönül gönüle ilerliyoruz hamdolsun. Eyyübiye’de alın teri döken herkes başımızın tacıdır. Pazar esnaflarımıza uğradık, sohbet edip, hal hatır sorduk. Hayırlı işler dileyip, 31 Mart seçimlerinde AK Partimize destek istedik. Sosyal belediyecilik anlayışımızı, tüm mağdur ve mazlumlarla birlikte ailelerimize, çocuklarımıza, gençlerimize, kadınlarımıza, yaşlılarımıza ve engellilerimize hizmet verecek şekilde genişleteceğiz” dedi.

‘AK PARTİ OLARAK MİLLETİMİZİN HİZMETİNE TALİBİZ’

Her çalışmalarının halka açık olarak, gizli saklı bir şey bırakılmadan gerçekleştirileceğini belirten Kuş, “Şehirlerimizi, insan fıtratına uygun, medeniyet ve kültür değerlerimizle yoğrulmuş daha çok hizmetle donatacağız. Belediye Başkanı olarak, halkımıza hâkim olma değil hadim olma idrakiyle görevimizi yürüteceğiz. ‘Memleket işi, gönül işi’ diyerek, gönül belediyeciliği ile AKParti olarak milletimizin hizmetine talibiz. Eyyübiye ilçemizde kazanacağımız her başarı, ülkemizin aydınlık yarınlarına tutulmuş bir ışık olacaktır. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın dediği gibi; her faaliyetimizi, en başından en sonuna kadar milletimizin gözü önünde, her türlü bilgiye, belgeye erişimin açık olduğu bir yöntemle yürüteceğiz. Belediye Meclisi toplantılarının ve belediye ihalelerinin canlı yayın dâhil, herkese açık şekilde yapılması için tüm imkânların kullanılmasını sağlayacağız” diye konuştu.

 

MALKOÇ:  KUŞ 31 MART’TA REKOR OYLA BAŞKAN OLACAKTIR

Eyyübiye Belediye Meclis Üyesi Adayı Ali Malkoç,  Kuş'un Türkiye genelinde rekor bir oy alarak 31 Mart gecesi başkan olarak seçileceğini söyledi. Kuş’a sonuna kadar destek verdiklerini açıklayan Malkoç, Kuş’un bölgede sevilen ve sayılan bir isim olduğunu, bunun AK Parti için önemli bir avantaj oluşturduğunu söyledi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık