Ana Sayfa Siyaset ESSUM SAATÇİ ASLAN DAVETE İCABET ETTİ

ESSUM SAATÇİ ASLAN DAVETE İCABET ETTİ

Essum Saatçi Aslan, katıldığı ev toplantısında vatandaşlardan tam not aldı. Ev toplantına katılan vatandaşlar, “Bizler de artık Essum hanıma ‘başkan’ diyebiliriz.” dedi.

Giriş Tarihi: 4 Mart 2019 Pazartesi 11:35
ESSUM SAATÇİ ASLAN DAVETE İCABET ETTİ

Önceki akşam Karaköprü’de bir sitenin sakinleri sosyal medya üzerinden Saadet Partisi (SP) Şanlıurfa Karaköprü Belediye Başkan Adayı Essum Saatçi Aslan’ı çaya davet etti. Site sakinlerinin bu davetini geri çevirmeyen Aslan, Saadet Partisi Şanlıurfa İl Başkanı Niyazi Yanmaz ile birlikte davete icabet etti. Burada site sakinlerine projeleri hakkında bilgi veren Aslan, ardından bir başka ev toplantısına katılmak üzere oradan ayrıldı.

Urfa evladı olduğunu kanıtladı

Adaylık sürecinin başlamasından bu yana gece gündüz demeden çalışmalarına devam eden Aslan, sosyal medya üzerinden gelen davetleri de geri çevirmeyerek tam anlamıyla bir Şanlıurfa evladı olduğunu ortaya koyuyor. Özellikle kadınlar tarafından büyük bir ilgiyle karşılanan Aslan, “Karaköprü Belediyesine kadın eli değecek” diyerek kadınların yönetimde ve idari birimlerde söz sahibi olmasının önemine dikkat çekti.

Projelerini anlatarak destek istedi

Karaköprü’de hayata geçirmek istediği projeleri site sakinlerine anlatan Aslan, “Kadın erkek, genç yaşlı herkes bu projelerimizin hayata geçmesiyle birlikte Karaköprü’de rahat bir nefes alabilecek. Çocuklarıyla birlikte akşam gezintiye çıkmak isteyen Karaköprülü vatandaşlarımız kendi ilçesi sınırlarında kuracağımız çarşılarda zaman geçirebilecek.” dedi.

Vatandaşla iç içe başkan geliyor

Site sakinleri ise davetlerini geri çevirmeyip kendilerine misafir olan Aslan’a teşekkür ederek, “Bizler Essum Hanım gibi sürekli vatandaşların içerisinde olan bir belediye başkanını özledik. Essum hanım bize bu hissi gerçekten yaşattı. Bizler de artık Essum hanıma ‘başkan’ diyebiliriz” diyerek desteklerini sundu.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık