Ana Sayfa Gündem Başkan Yıldız’dan Büyük Şanlıurfa Mitingine Çağrı

Başkan Yıldız’dan Büyük Şanlıurfa Mitingine Çağrı

AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Bahattin Yıldız Şanlıurfalı vatandaşları Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla 8 Mart Cuma Günü Saat 14.00’de Abide toplama merkezi yanında yapılacak olan mitinge davet etti.

Giriş Tarihi: 5 Mart 2019 Salı 12:00
Başkan Yıldız’dan Büyük Şanlıurfa Mitingine Çağrı

Başkan Yıldız Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılacağı ve Urfalılara hitap edeceği mitinge hemşerilerini davet etti. Başkan Yıldız Erdoğan’ın katılacağı Büyük Şanlıurfa mitingine yoğun katılım beklediğini açıkladı.

Başkan Yıldız yapmış olduğu çağrıda, “Çok değerli Şanlıurfalı hemşerilerim 8 Mart Cuma Günü Saat 14.00’de Abide Toplama Merkezi Yanında, Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın teşrifleriyle gerçekleştireceğimiz Büyük Şanlıurfa Mitingine hepinizi davet ediyorum. 2019 Yılını Göbeklitepe Yılı ilan ederek Şanlıurfa’mıza ve hemşerilerimize olan sevdasını ortaya koyan Liderimiz, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a olan sevdamızı bir kez daha coşkulu mitingimizle haykıralım. Bu vesileyle bütün hemşerilerimizi, Cumhur İttifakına gönül vermiş kardeşlerimizi Büyük Şanlıurfa mitingimize davet ediyorum.” Dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık