Ana Sayfa Siyaset AK Parti Haliliye Belediye Başkan adayı Mehmet Canpolat’a ziyaretçi akını

AK Parti Haliliye Belediye Başkan adayı Mehmet Canpolat’a ziyaretçi akını

Şanlıurfa’nın Haliliye ilçesi AK Parti Belediye Başkan adayı Mehmet Canpolat, 31 Mart Yerel Seçim çalışmalarını sürdürüyor.

Giriş Tarihi: 1 Mart 2019 Cuma 16:50
AK Parti Haliliye Belediye Başkan adayı Mehmet Canpolat’a ziyaretçi akını

AK Başkan adayı Canpolat, bir yandan esnaf ziyaretleri, bir yandan ev toplantıları yaparak vatandaşlardan dua ve destek isterken, bir yandan da AK Parti ilçe Teşkilatı ve Seçim Bürosunda kendisini ziyarete gelenleri ağırlıyor.

AK Parti Haliliye Belediye Başkan adayı Canpolat, kendilerine gösterilen sevgiye teşekkür ederek, bu sevginin kendilerini başarıya götüreceğini söyledi.

18 ve 20. Dönemde Diyarbakır, 21, 22 ve 23. Dönemde İstanbul Milletvekili seçilen, 46 ve 47. Hükümetlerde İçişleri Bakanı, 53. Hükümette Devlet Bakanı, 58 ve 59. Hükümetlerde yeniden İçişleri Bakanı olarak görev yapan, AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı olarak görev yapmış olan Abdülkadir Aksu ve AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Ecz. Zemzem Gülender Açanal Haliliye İlçe Başkanlığını ziyaret ederek Haliliye Belediye Başkan adayı Mehmet Canpolat ve Haliliye İlçe Başkanı Süleyman Aksu ile Yönetim Kurulu üyeleriyle bir süre sohbet ettiler.

 

Türkiye’ye çağ atlatan tek parti AK Partidir

“Memleket işi, gönül işi” diyerek canla başla çalışanların mutlaka başarıya ulaşacaklarına inandığını belirten 46, 47, 58 ve 59. Hükümetlerin İç İşleri Bakanı Abdülkadir Aksu, “Gönül Belediyeciliği ‘Önce Millet’ diyebilenlerin işidir. Genel başkanımız ve Cumhurbaşkanımızın dediği gibi; 31 Mart seçimleri sürecinde milletimizin her bir ferdine ulaşıp kendimizi ifade etmeliyiz. AK Parti olarak bizim için 31 Mart seçimleri belediyecilikte 25 yıllık bir tecrübenin zirve noktası olacaktır. İktidara geldiği günden beri ortaya koyduğu hizmetlerle Türkiye’ye çağ atlatan tek parti AK Partidir. Seçim gecesi, zaferi milletimizle paylaşarak yeni bir heyecanla daha çok çalışacağız. Mahalli İdareler Seçimleri Manifestomuzdaki ilkelerimiz, milletimize yeni dönemdeki yönetim anlayışımızı ifade eden taahhütlerimizdir, bu konu da hiç unutulmamalı” dedi.

 

Tecrübelerinden faydalandık

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren AK Parti Haliliye İlçe Başkanı Süleyman Aksu ve Belediye Başkan adayı Mehmet Canpolat da, Abdülkadir Aksu’nun tecrübelerinden faydalandıklarını ve manifesto hatırlatmalarından dolayı da teşekkür ettiklerini belirttiler.

 

Daha sonra seçim çalışmalarını devam ettiren AK Başkan adayı Canpolat, beraberinde İlçe Başkanı Süleyman Aksu ile birlikte Kanaat Önderlerinden Yakup Dirlik hocayı ziyaret edip, hasbihal ettikten sonra dua ve destek taleplerini ilettiler ve misafirperverliğinden dolayı hocamıza teşekkür ettiler.

 

31 Mart seçiminin önemini anlatarak destek istedik

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Ecz. Zemzem Gülender Açanal’ın katılımıyla İlçe teşkilatında Yönetim Kurulu üyeleri ve ziyarete gelen vatandaşlarla bir süre sohbet ettikten sonra, gösterdikleri destek ve sevgi seli karşısında mutlu olduklarını belirttiler.

AK Vekil Açanal ve Canpolat, daha sonra Belediye Meclis Üyesi adayları ile birlikte Devteşti Mahallesinde esnafları ziyaret edip, 31 Mart seçiminin önemini anlatarak desteklerini istediler.

Karşıyaka Mahallesinde Ölmez ailesinin evlerine misafir olan AK Parti Haliliye Belediye Başkan adayı Mehmet Canpolat ve beraberindekiler, kendilerine gösterilen sevgi, ilgi, alaka ve samimiyetlerinden dolayı Ölmez ailesine teşekkür ettiler.

 

Gazetecilerle seçim sohbeti

AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Bahattin Yıldız, Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan adayı Av. Zeynel Abidin Beyazgül, Merkez İlçeler Haliliye Belediye Başkan adayı Mehmet Canpolat, Eyyübiye Belediye Başkan adayı Mehmet Kuş ve Karaköprü Belediye Başkan adayı Metin Baydilli ile beraber Kanal D Ankara Temsilcisi Ercan Gürses, Milliyet Gazetesi yazarı Abdullah Karakuş ve Takvim Gazetesi Ankara Temsilcisi Zafer Şahin'le bir araya gelerek yerel seçimler hakkında konuştular.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık